Jan Nepomucký
(1895-1948)
U Jizery
No.: 204Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:23
akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám
Current price: 1.650 CZK (69 €)
(1895-1948)
U Jizery