Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Položka č.: 1346

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 19:24

    litografie, 9,5 x 14,5 cm, sign. UD V. Cidlinský, pasparta, č. 59/100, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)