Aleš Růžička
Kolumbárium mystické
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:51
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růžička 2010, Studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chada. Aleš Růži…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
Aleš Růžička
Políčko
Položka č.: 281312Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:37
akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Aleš Růžička
Kouř I.
Položka č.: 281526Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:29
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)