Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:56
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Igor Grimmich
(1979)
Chrám
Položka č.: 493Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:50
litografie, 2020, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 22/67, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)