Daniela Benešová

  • Daniela Benešová

    Strom života

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:47

    litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)