Daniela Benešová
Strom života
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:47
litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)