Oldřich Kulhánek

(1940-2013)

SEZNAM AUTORŮ

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Voda

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 15:14

    lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Vzduch

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 15:15

    lept, 1976, 20 x 13, 8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Země

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 15:16

    lept, 1976, 20,3 x 13,8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P. XII, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Oh, my guardian Angel

    Položka č.: 281969

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:36

    lept, 1969, 38,5 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Back

    Položka č.: 281970

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:37

    lept, 1968, 38,5 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    There goes a vision of the future !

    Položka č.: 281971

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:38

    lept, 1968, 30,8 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 68, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Temptation

    Položka č.: 281972

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:39

    lept, 1969, 35,7 x 43 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, č. 29/40, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    It will be much more different to escape

    Položka č.: 281973

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:40

    lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Report No. 3

    Položka č.: 281974

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:41

    lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK

Instagram

Facebook