Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Ušatky

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

    tuš, papír, 1979, 45 x 33 cm, sign. LD Načeradský 97, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Načeradský

    Za městem

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrická konstrukce

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    akvarel, tuš, papír, 1981, 71,5 x 51 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrická kompozice I

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    akvarel, tuš, papír, 1991, 59,5 x 42 cm, sign. PD Načeradský 91, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Rodina na výletě

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva muži

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše dominantní

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    olej, plátno, 2008, 89 x 116 cm, sign. PD Načeradský, Posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem. Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma ženstv…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)

  • Jiří Načeradský

    Krasavice

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    akvarel, pastel, papír, 2004, 23,8 x 32 cm, sign. PD Načeradský 2004, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy / Cvičitelka

    Položka č.: 80

  • Jiří Načeradský

    Poslední drink

    Položka č.: 81

    akvarel, tuš, papír, 2004, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    Položka č.: 83

    akvarel, tuš, papír, 1998, 29 x 42 cm, sign. PD Načeradský 98, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše vínová

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    olej, plátno, 2010, 66 x 54,5 cm, sign. PD Načeradský 2010, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem. Námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako ag…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři tančící

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)