Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

    lept, 1983, 16,7 x 10,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 83, rám, rám ve dvou rozích poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Rodina

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    litografie, 2009, 31,5 x 21 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, rám, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ecce homo No. 3

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)