Ivan Ouhel

(1945-2021)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Tma

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 170.000 CZK (7.084 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:13

    olej, plátno, 2005, 160 x 150 cm, sign. PD I. Ouhel 05, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení 1…

    Aktuální cena: 170.000 CZK (7.084 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rytmy

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 176.000 CZK (7.334 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:33

    olej, plátno, 2008, 155 x 160 cm, sign. vzadu Ivan Ouhel, lišta, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj krajina…

    Aktuální cena: 176.000 CZK (7.334 €)