Ivan Ouhel

(1945-2021)

LIST OF AUTHORS

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Geometrie a světlo IV.

    No.: 98

    Auction price: 160.000 CZK (6.667 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 2012, 150 x 130 cm, sign. PD I. Ouhel 2012, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení…

    Current price: 160.000 CZK (6.667 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 200 000 - 250 000 CZK

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Políčka

    No.: 97

    Auction price: 160.000 CZK (6.667 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 2006, 120 x 170 cm, sign. vzadu I. Ouhel 06, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastější…

    Current price: 160.000 CZK (6.667 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 200 000 - 250 000 CZK

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Dark

    No.: 281288

    Auction price: 170.000 CZK (7.084 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 16:13

    oil, canvas, 2005, 160 x 150 cm, signed lower/right I. Ouhel 05, bar, Galerie Gema label on the back, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 170.000 CZK (7.084 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rhythms

    No.: 281304

    Auction price: 176.000 CZK (7.334 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 16:29

    oil, canvas, 2008, 155 x 160 cm, sign. on reverse Ivan Ouhel, bar, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 176.000 CZK (7.334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    No.: 281518

    Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:21

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Přízračný kámen

    No.: 281519

    Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:22

    olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 70.000 CZK (2.917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Jádro

    No.: 281532

    Auction price: 185.000 CZK (7.709 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:35

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Current price: 185.000 CZK (7.709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.