Nur Augenblicke

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:48

    bibliofilie, vyd. Neue Cranach Presse, Kronach, 2000, ex. 86/200, na tit. listě neurčený podpis, svázáno provázkem, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Jubilejní výstava obvodu obchodní a živnostenské komory v Praze

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:10

    litografie, 1908, 63 x 82 cm, monogr. LN VK, dole 4x ručně signováno za výkonný výbor a hl. porotu, rám, k oslavě jubilea šedesátiletého panování jeho cís. a král. apoštolského veličenstva Františka Josefa I. pod protektorátem J.C.K. výsosti arcivévody Františka Ferdinanda. Diplom Stříbrné medaile j…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Spřežení na břehu moře

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:36

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Vue du Chateau Engelhaus

    Položka č.: 660

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    sépiová kost, papír, 20 x 30,5 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír s flíčky, poškozeno - polito, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)