Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Studie k podobizně mladého muže

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 14:24

    akvarel, tuš, ruční papír, 46 x 31 cm, sign. DU V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sochař

    Položka č.: 1402

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:51

    tužka, papír, 1937, 31 x 20 cm, sign. PN Hejna 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Procházka

    Položka č.: 242586

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:03

    litografie, 12,2 x 8,7 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 241798

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:28

    pastel, papír, 38 x 30,5 cm, sign. PD VHejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236205

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:31

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu