Blanka Velová

  • Blanka Velová

    PF 1990

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:52

    litografie, 1989, 8 x 12,2 cm, sign. PD Blanka Velová, č. 187/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Blanka Velová

    Skála

    Položka č.: 265059

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:31

    lept, 1981, 17 x 13,5 cm, sign. PD Blanka Velová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)