Karla Dušková

(1926)

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, plátno, 70 x 60 cm, blindrám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)