Stanislav Hlinovský

(1924-1994)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Obličej (ex libris S. Hlinovský)

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:54

    suchá jehla, 9 x 4,8 cm, sign. PD Hlinovský 1960, č. 18/30, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Sněhulák

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:24

    linoryt, 1962, 21 x 15 cm, sign. PD Hlinovský 62, PF 1963 Ladislav Hodný s rodinou, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:46

    litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (PF 1963)

    Položka č.: 269563

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 21:34

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)