Rudolf Klimovič

(1917-1990)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Portrét dívky

    Položka č.: 258106

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:32

    litografie, 11,6 x 8,8 cm, sign. PD R. Klimovič, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)