Ota Janeček

  • Ota Janeček

    Maškarní kůň

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 11:10

    linoryt, 11,7 x 17,9 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:09

    linoryt, 23 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:00

    kvaš, papír, 1966, 19,2 x 29,2 cm, sign. DU Janeček 66, pasparta, číslo katalogu Oty Janečka 4580, zakoupeno na výstavě Oty Janečka v galerii Chodovská tvrz, vzadu razítko galerie Chodovská Tvrz. Ota Janeček je jedním z předních českých umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČV…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Akt dívky

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 12:16

    linoryt, 20 x 12,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 108/150, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Ota Janeček

    Akt dívky

    Položka č.: 594

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 12:08

    linoryt, 20,5 x 12,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 37/150, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Torzo

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    linoryt, 1962, 16 x 8,7 cm, sign. PD Ota Janeček 62, č. 37/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ota Janeček

    Půl akt

    Položka č.: 592

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 12:06

    linoryt, 13,3 x 7,7 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 49/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Ota Janeček

    Torzo aktu

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 12:01

    linoryt, 27,1 x 11,4 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 11/20, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ota Janeček

    Mrtvý ptáček

    Položka č.: 589

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 12:00

    lept, 28,5 x 22,5 cm, sign. PD Ota Janeček 1956, rám, č. 64/76, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 10:53

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ota Janeček

    J. Hořec: Listy Anežce České

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, sign. linoryt O. Janeček, vyd. SČB, Praha, 1990, ex. 239/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 4, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. B…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Slunce, vejce, larva

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 240.000 CZK (9.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    olej, plátno, 1979, 100,5 x 82 cm, sign. LD Ota Janeček 1979, rám, na zadní straně popsáno autorem, číslo katalogu 2780, Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války pracoval v továrně na výrobu jízdn…

    Aktuální cena: 240.000 CZK (9.600 €)

    Odhadní cena: 280 000 - 320 000 CZK

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1171

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:37

    suchá jehla, 3,8 x 7 cm, sign. DU Ota Janeček, báseň J. Seiferta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 1170

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Loďka

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:56

    linoryt, 17,2 x 9,8 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ota Janeček

    Ležící akt

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    suchá jehla, 5,8 x 7,7 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ota Janeček

    Půlakt

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    linoryt, 13,2 x 8,7 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    linoryt, 17,6 x 9,9 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Spící dívka

    Položka č.: 428

    linoryt, 17,8 x 12,3 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Spící

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    linoryt, 21,6 x 16,4 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ota Janeček

    Ženský akt

    Položka č.: 544

    suchá jehla, 1942, 15,8 x 12,2 cm, sign. PD Ota Janeček 1942, rám, č. 8/16, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Holubice I

    Položka č.: 865

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:25

    tuš, papír, 1949, 29 x 41 cm, sign. LD Janeček 3. VI. 49, rám, na papíře drobné skvrnky, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Poloakt

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:12

    linoryt, 13 x 9,6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 159/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ota Janeček

    Havran

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:27

    lept, suchá jehla, 1984, 20 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček 84, rám, 5/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ota Janeček

    J. Seifert: Rozhovor

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:22

    bibliofilie, sign. serigrafie O. Janeček, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, pamětní list vyd. Spolek č. bibliofilů k 65. narozeninám O. Janečka, dvojlist, ruční papír, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Kresba, grafika, plastika

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:40

    katalog, podpis na obálce O. Janeček, vyd. GHMP, Praha, 1980, text J. Jindrová, čb. a bar. vyobrazení, sešit, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    Obrazy

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:39

    katalog, 1979, 21,5 x 24 cm, podpis na titulní straně, vydl. Galerie československý spisovatel, Praha, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    výběr z díla posledních let

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:38

    katalog, 1989, 22 x 24 cm, podpis na titulní straně, vydl. Svaz českých výtvarných umělců, sešit s obálkou, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    Plakát k výstavě II.

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 00:59

    serigrafie, plakát k výstavě, 1978, 71,5 x 43,5 cm, značeno PU v sítu Janeček, k výstavě Kresby, grafika, knižní tvorba ve výstavní síni Umění knihy v Praze v roce 1978, vydalo Dílo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Rok Oty Janečka 1988

    Položka č.: 1143

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 00:13

    velký měsíční nástěnný kalendář, 1987, 47 x 32 cm, 13x barevný ofset, 1x čb ofset, text František Nepil, tisk Obchodní tiskárny Kolín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu