František Zikmund

(1893-1955)

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Česnek

    Položka č.: 1376

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:43

    lept, 1944, 9,8 x 15,8 cm, sign. PD F. Zikmund 44, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 10:17

    olej, plátno, 1934, 90 x 72 cm, sign. PD F. Zikmund 34, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)