Josef Váchal

(1884-1969)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    E.A. Poe v dřevorytu

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (408 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 10:11

    Aktuální cena: 11.000 CZK (408 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ruce

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 13 původních barevných dřevorytů Josefa Váchala signovaných v desce, vytiskl Müller, edice Ráj knihomilů, vydal ELK, Praha 1943, volné listy v polopl. deskách s pův. štítkem, desky lehce odřené, jedna chlopeň odtržená, stav tisků velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. B…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Alfred Parent: Očistec končí Rájem pozemským

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    bibliofilie, 4x dřevoryt (včetně dvoubar. tit. listu) J. Váchal, vyd. Josef Florian, Strážnice na Moravě, 1912, tisk Kryl a Scotti, karton. vazba, 23s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    K. Samšiňák: O Váchalovi

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    bibliofilie, sign. dvoubar. linoryt M. Cihlář, vyd. SČB, Praha, 2007, ex. 175/195 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 28, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající čl…

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Wincy Paulusa

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 14:52

    tisk, 1936, 12,5 x 10 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máňa Přibilová

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 14:51

    tisk, 12 x 7,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris K.S.N.

    Položka č.: 51

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 14:50

    dřevoryt, 1911, 8,4 x 6,8 cm, PD značeno v desce J.V., vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Vincence Paulusa

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 14:49

    zinkografie, 1925, 10,2 x 5,8 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Wincy Paulusa

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 14:44

    tisk, 1936, 8,2 x 6,3 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Maryša B. Šárecká

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 14:43

    dřevoryt, 5,8 x 3,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris J.

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2020 14:42

    dřevoryt, 1950, 5 x 4,4 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josefa Kašpara

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    dřevoryt, 1950, 7 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Jiří Jiřička

    Položka č.: 254

    dřevoryt, 1950, 8 x 6 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MuDr. Josef Měřička

    Položka č.: 253

    dřevoryt, 1950, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Frčky Aloise

    Položka č.: 252

    dřevoryt, 1950, 10 x 8 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris z knih J. Ubíhala

    Položka č.: 251

    dřevoryt, 1911, 9,7 x 3,5 cm, sign. PD J. Váchal 1911, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. J. Šimek

    Položka č.: 250

    dřevoryt, 1911, 9,5 x 4,5 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jan Jiří Toman

    Položka č.: 249

    dřevoryt, 1930, 8,2 x 6,2 cm, sign. PD J Váchal 30, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Stanislav Válek

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    dřevoryt, 1950, 8 x 5,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ludvík Mužík

    Položka č.: 244

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 8 cm, monogr. PD J.V. 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Tobiáš Portyč

    Položka č.: 243

    dřevoryt, 1950, 9 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bobšova knížka

    Položka č.: 242

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 241

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 8 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knihy Zpívající hetéry

    Položka č.: 237

    dřevoryt, 11 x 8 cm, monogr. PD JV, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID9**5 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris František Venera

    Položka č.: 236

    dřevoryt, 1925, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD J Váchal 1925, autorský tisk, vzadu autorský přípis: Štoček shořel cestou do Brna, jen ruční výtisk. JV, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 235

    dřevoryt, 1914, 5,5 x 4 cm, sign. PD J. Váchal 14, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslava Červenýho

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    dřevoryt, 1950, 8 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Mirko Taussig

    Položka č.: 229

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 7,7 cm, sign. PD J Váchal 1923, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Gustav Süsmilich

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    dřevoryt, 1950, 8,5 x 5,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vlasty Jiřičkové

    Položka č.: 261

    dřevoryt, 1950, 5,5 x 5,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)