Marie Dulavová

(1938-2007)

  • Marie Dulavová

    (1938-2007)

    Luční kvítí ve džbánu

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:25

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Dulavová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Berana na PedF UK, členka FVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)