Jiřina Hartingerová

  • Jiřina Hartingerová

    Diptych

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:11

    2x litografie, 1985, 14 x 19,5; 8 x 12,5 cm, sign. Pd Hartingerová Tobolíková, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)