Karel Schadt
(1888-1952)
Krajina s řekou
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 50 x 65 cm, sign. LD K. Schadt, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)