Pietro Antonio Rotari (následovník)
(1707-1762)
Čtenářka dopisu
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 18.-19. století, 99,5 x 76,5 cm, restaurováno, protržené plátno
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu