Jiří Žižka

(1957-2009)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    V ateliéru

    Položka č.: 241402

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 16:32

    olej, plátno, 60 x 90 cm, sign. PD Žižka, rám, Výborný malíř a ilustrátor. Měl řadu samostatných výstav u nás i ve světě, např. v Kolíně nad Rýnem, v Itálii či v USA. Studoval na Akademii výtvarného umění u K. Součka a A. Paderlíka. Ve svých malbách s oblibou zobrazoval zejména ženské tělo ve všech …

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)