Vít Skála

(1883-1967)

  • Vít Skála

    (1883-1967)

    Před koupáním

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 24 x 27 cm, sign. LD Vít Skála, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)