Vít Skála
(1883-1967)
Před koupáním
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 24 x 27 cm, sign. LD Vít Skála, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)