Josef Loukota

(1879-1967)

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    Pozor! Slabý led

    Položka č.: 1116

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:56

    tuš, papír, 25,5 x 18,3 cm, sign. PD Louk, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    V obchodě

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 15:00

    uhel, papír, 29 x 39 cm, sign. LD J. J. Loukota, rám, na zadní straně značeno razítkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    Dva pánové a velbloud na poušti

    Položka č.: 261086

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 18:01

    tuš, papír, 18,3 x 25,1 cm, Co to má znamenat! Prosím vás, v době takového cizineckého ruchu!, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    Domordci a rádio.

    Položka č.: 261085

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 18:00

    tuš, papír, 18,3 x 25,1 cm, sign. PD Louk, stav dobrý, razítka: 23. října 16. října, 9. října 1939 propuštěno obrázkovou cenzurou, Redakce Náš rozhlas, Praha XII.-Vinohrady, Tř. Maršála Foche 62., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    Mladý pán se ptá dědečka.

    Položka č.: 261084

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 17:59

    tuš, papír, 18,4 x 25,2 cm, sign. PD Louk, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    ko…ko…kodak

    Položka č.: 261083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2022 17:58

    tuš, papír, 25,5 x 18,4 cm, sign. PD Louk, Je… jeden ko…ko…kodak. Sotva, tak co vlastně chcete, lepicí nebo foto, grafický přístroj?, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)