Cyril Chramosta

(1908-1990)

V r. 1937 působil jako stavitel. Po celý svůj život žil převážně v Praze, ale neustále se vracel na chalupu do rodného Husince, ve 30. a 40. letech 20. stol. působil v Březnici, od pol. 50. let navštěvoval také Mělnicko, svůj provizorní ateliér měl v Obříství. Vytvořil rozsáhlý soubor obrazů s tématikou rybníků či rybářů. autodidakt také působil jako grafik

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    2x Podpis

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 12:58

    2x fotografie, 14 x 9 cm, 2x originální podpis na fotografii, foto J. Černý, Praha, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    V lese

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 07. 2016 19:50

    litografie, 1959, 31,5 x 32,1 cm, sign. PD Cyril Chramosta 59, rám, 3/15, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 314 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Výlov rybníka

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2016 18:55

    litografie, akvarel, 1962, 20 x 31 cm, sign. PD Chramosta, PF 1963, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Staroměstská věž Karlova mostu

    Položka č.: 253852

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:32

    litografie, 1966, 13,5 x 20 cm, sign PD Cyril Chramosta, pasparta, autorský list, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Petrolejová lampa

    Položka č.: 253846

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:18

    litografie, 21 x 4,4 cm, sign PD Chramosta, pasparta, 8/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ex libris O. Prachařová

    Položka č.: 252481

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 16:21

    10x grafika, 9 x 6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)