Zdeněk Daněk

  • Zdeněk Daněk

    Pařízek z Jevan

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, překližka, 2003, 30 x 41,5 cm, sign. vzadu Z. Daněk, rám, v 90. letech studoval na výtvarné škole Václava Hollara v Praze a poté působil v ateliérech malby a filmové a televizní grafiky na Vysoké škole umělecko-průmyslové. Následně se usadil v ateliéru prof. Berana na Akademii výtvarných umění…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)