Jan Bartůšek

(1935-1993)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Položka č.: 1266

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:12

    bromostříbrná fotografie, 13 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Zakarpatská vesnice

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:08

    bromostříbrná fotografie, 19,9 x 14,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Přehrada

    Položka č.: 1078

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:40

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 18 x 12 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Gesto

    Položka č.: 1077

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:39

    bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta 20. století, 22,8 x 27,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    Položka č.: 242236

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)