Antonín Hévr

(1923-1973)

  • Antonín Hévr

    (1923-1973)

    Položka č.: 268805

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:27

    olej, karton, 33 x 41 cm, sign. PD A. Hévr, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu