Josef Zamazal

(1899-1971)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Krajina s domy

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 16:55

    olej, plátno na kartonu, 27 x 37 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 17:13

    olej, plátno, 81 x 60 cm, sign. LN Josef Zamazal, rám, rám poškozen, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu