František Dostál

  • František Dostál

    Jan Pavel II.

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2021 10:03

    fotografe, 1990, 22,3 x 15,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál duben 1990 Chrám sv. Víta, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Dostál

    Václav Havel na koni

    Položka č.: 530

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2021 10:02

    fotografe, 1990, 22,8 x 16,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál březen 1990, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • František Dostál

    Převoz Stalina

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2021 10:00

    bromostříbrná fotografie, 36,3 x 26,2 cm, sign. vzadu František Dostál, na zadní straně značeno autorským razítkem, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • František Dostál

    Na nákup

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 13:02

    bromostříbrná fotografie, 23 x 16,7 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • František Dostál

    Pod mostem

    Položka č.: 933

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 15:18

    bromostříbrná fotografie, 17 x x 22,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 705 CZK (30 €)

  • František Dostál

    Fotořečiště 15

    Položka č.: 257244

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 07. 2021 15:28

    kniha, 20,5 x 17 cm, k, podpis autora na titl. straně, vyd. soukromým nákladem, 2016, pův. brož, 95s., pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • František Dostál

    Socha Klementa Gottwalda

    Položka č.: 255853

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 14:04

    bromostříbrná fotografie, 1990, 35,7 x 25,8 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1990, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • František Dostál

    Za rohem

    Položka č.: 255851

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 14:02

    bromostříbrná fotografie, 37 x 27 cm, sing. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • František Dostál

    Hudebník na cestě

    Položka č.: 255820

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 13:25

    bromostříbrná fotografie, 23,5 x 16,4 cm, sign. PD František Dostál, č. 26/30, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů