Karel Langer
(1878-1947)
Náves
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
olej, překližka, 1907, 31 x 41 cm, sign. PD K. Langer 1907, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Karel Langer (1878–1947) byl český akademický malíř, jehož tvorba odrážela hlubokou lásku k české krajině. Narodil se v rodině učitele v Jaroměři a později studoval na pražské Akademii v…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
Karel Langer
(1878-1947)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 265690Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 08. 2022 16:34
olej, lepenka, 50 x 69 cm, sign. LD K. Langer, oděrky na rámu, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)