Zdeněk Nemastil

(1879-1942)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Chata u lesa

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, karton, 1920, 30 x 49,5 cm, sign. PD Nemastil 20, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)