Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Chata u lesa
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 1920, 30 x 49,5 cm, sign. PD Nemastil 20, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)