Jaroslav Panuška

(1872-1958)

  • Jaroslav Panuška

    (1872-1958)

    Rozkvetlá zahrada

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, karton, 30. léta, 50 x 69 cm, sign. LD Panuška, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem , Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu