František Salamánek

(1908-?)

  • František Salamánek

    (1908-?)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:37

    olej, plátno, 34 x 44 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu