Josef Ullmann

(1870-1922)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Na venkově

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, karton, 1918, 54 x 72 cm, sign. PD J. Ullmann 18, rám, malíř Josef Ullmann patří k těm zajímavějším z Mařákovců. Narodil se roku 1870 v Nekmíři na Plzeňsku. Své studium Josef Ullmann nejdříve začal na Mnichovské akademii odkud po třech letech přestoupil do Prahy, kde studium dokončil. V Praze …

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)