Josef Ullmann
(1870-1922)
Na venkově
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 1918, 54 x 72 cm, sign. PD J. Ullmann 18, rám, malíř Josef Ullmann patří k těm zajímavějším z Mařákovců. Narodil se roku 1870 v Nekmíři na Plzeňsku. Své studium Josef Ullmann nejdříve začal na Mnichovské akademii odkud po třech letech přestoupil do Prahy, kde studium dokončil. V Praze …
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)