Oldřich Cihelka

(1881-1958)

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Koně

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:33

    olej, plátno, 1945, 60 x 80 cm, sign. PD Old. Cihelka 45, rám, ve volné tvorbě měla díla pražského rodáka Oldřicha Cihelky mytické, historické a přírodní náměty. Měl zájem o práci, život a radosti prostého lidu: s oblibou maloval shromáždění lidí na trzích, na poutích, procesích, polních pracích, v …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    U okna

    Položka č.: 273948

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:28

    akvarel, tuš, tužka, papír, 27 x 17,5 cm, sign. PD Old. Cihelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na saních

    Položka č.: 273778

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:27

    akvarel, tuš, tužka, papír, 30 x 20 cm, sign. LD Old. Cihelka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)