František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Itálie

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 43.200 CZK (1.800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, sololit, 1985, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti malíře Františka Říhy, František Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, studoval u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Byl členem výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi její…

    Aktuální cena: 43.200 CZK (1.800 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Ranní město

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 38.700 CZK (1.613 €)

    olej, sololit, 40 x 120 cm, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti malíře Františka Říhy, František Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, studoval u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Byl členem výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patřili bývalí členové …

    Aktuální cena: 38.700 CZK (1.613 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina venkova (Česká vesnice)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    olej, sololit, 1977, 38,5 x 66,5 cm, sign. PD František Říha 77, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti malíře Františka Říhy, František Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, studoval u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Byl členem výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mez…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Před stavbou

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    olej, sololit, 1965, 45 x 120 cm, sign. PD František Říha 65, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za přístavem

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 20.500 CZK (855 €)

    olej, sololit, 41 x 59 cm, sign. LD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Obzor

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, sololit, 23 x 42 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu autorský štítek s popisem. František Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, studoval u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Byl členem výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patřili bývalí čle…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Zčeřené moře

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, sololit, 20 x 62 cm, nesign., rám, František Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, studoval u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Byl členem výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patřili bývalí členové Skupiny 42 i mladší autoři, za všechny F. Gr…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Na útesu

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, lepenka, 21 x 32 cm, sign. PD Fr. Říha, František Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, studoval u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Byl členem výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patřili bývalí členové Skupiny 42 i mladší autoři, za všechny …

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 Kč CZK

  • František Říha

    (1910-1986)

    Strach

    Položka č.: 52

    olej, lepenka, 24 x 21 cm, sign. PD Říha, František Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, studoval u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Byl členem výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patřili bývalí členové Skupiny 42 i mladší autoři, za všechny F. G…

  • František Říha

    (1910-1986)

    Obzor

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, sololit, 20 x 62 cm, sign. LD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Molo

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    olej, sololit, 50 x 45 cm, sign. PD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • František Říha

    (1910-1986)

    Usedlost v podvečer

    Položka č.: 56

    olej, sololit, 1984, 39,5 x 120 cm, sign. PD František Říha 84, Vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, byl žákem prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Výrazně se prosadil také jako ilustrátor dětských knih. Člen výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patří, jak…

  • František Říha

    (1910-1986)

    Noční nábřeží

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)

    olej, sololit, 50 x 33 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu