Miroslav Pangrác

(1924-2012)

  • Miroslav Pangrác

    (1924-2012)

    Hudba

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:26

    patinovaná sádra, v. 30 cm, značeno Pangrác, několikrát restaurováno, na několika místa zlomeno, větvička ratolesti zlomena - na fotografii toto poškození není viditelné

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu