Pasta Oner

(1979)

  • Pasta Oner

    (1979)

    Mario

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 15:00

    akryl, olej, plátno, 2021, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Pasta Oner 2021, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    Odhadní cena: 100 000 - 150 000 Kč CZK