Jan Víšek

(1908-1995)

  • Jan Víšek

    (1908-1995)

    Kraj lesa

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 07. 2017 17:50

    akvarel, papír, 28 x 40 cm, sign. PD Jan Víšek, rám, na zadní straně šítek s popisem a razítkem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)