Jan Víšek

(1908-1995)

  • Jan Víšek

    (1908-1995)

    Pohled na Mariánské lázně

    Položka č.: 268383

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:56

    akvarel, běloba, papír, 44 x 70 cm, sign. PD Jan Víšek, rám, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu