Ladislav Postupa

(1929-2016)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Slunce

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:33

    bromostříbrná fotografie, 1969, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Semínka

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:32

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Obtěžovaná

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:31

    bromostříbrná fotografie, 1982, 62 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Murény

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:30

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, v dolní části mírně odřený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Montgolfiéra

    Položka č.: 150

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:29

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 59 x 41,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, grafika: jaroslav Švihla, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 12:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Nouzová brzda

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 11:40

    bromostříbrná zvětšenina, počátek 60. let, 39,7 x 29 cm, na zadní straně značeno autorský razítkem, fotografie byla oceněna III. cenou na celostátní soutěži Humor a satira v Ledči nad Sázavou v roce 1963, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie v…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Dobré jitro

    Položka č.: 93

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 11:32

    bromostříbrná fotografie, 1962, 38,2 x 28,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1300

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:46

    fotogram, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    Položka č.: 1299

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:45

    fotogram, 18 x 18,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1172

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:15

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu IV.

    Položka č.: 1043

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:05

    bromostříbrná fotografie, 41 x 61 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 1041

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:03

    bromostříbrná fotografie, 48,3 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Pero

    Položka č.: 242271

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 20:17

    fotografie na sololitu, 40 x 13 cm, sign. na zadní straně na autorskám štítku L. Postupa 10.92, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu