Jan Koblasa

(1932-2017)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Sochy

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:06

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:53

    lept, 1972 cm, sign. PD, č. 14/15, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Postava

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    serigrafie, 1971, 52,5 x 64 cm, monogr. PD 71, při pravém a levém okraji mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    lept, 14 x 18,5 cm, sign. PD, č. 1/20, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Le Balena vigehle Giona

    Položka č.: 18582

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    11. 12. 2014 16:59

    litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu