Václav Kozák

(1937-2004)

  • Václav Kozák

    (1937-2004)

    Sv.Mikuláš

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V. Kozák, rám

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)