Egon Hostovský

(1908-1973)

  • Egon Hostovský

    (1908-1973)

    Případ profesora Körnera

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:15

    kniha s podpisem, 1933, 19 x 13 cm, sign. na předtitulu Egon Hostovský 2./X. 37,  Praha, Melantrich, 1933, vazba původní, celoplátěná, 185 stran, obálka chybí, III.vydání, dedikace autora, stav výborný, bez poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Egon Hostovský

    (1908-1973)

    Dům bez pána

    Položka č.: 1065

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:52

    kniha s podpisem, 1937, 18,5 x 13 cm, Praha, Družstevní práce, vazba nepůvodní, poloplátěná, 255 stran, dedikace autora, stav dobrý, pár listů ušpiněno, půlka titulní strany odstraněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu