Boris Mysliveček

  • Boris Mysliveček

    Balada pro banditu (Divadlo na provázku)

    Položka č.: 1856

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 16:57

    divadelní plakát, 1975, 99,5 x 61 cm, značeno PN v tisku Mysliveček 75, k představení v Divadle na provázku v roce 1975 scénář a režie Zdeněk Pospíšil, hudba M. Štědroň, v hl. rolích: Nikola Šuhaj - M. Donutil, Eržika - Iva Bittová, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)