František Šára
V krajině (PF 2008)
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:43
litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)