František Dvořák

(1920-2015)

  • František Dvořák

    (1920-2015)

    Akvarely a kresby Emila Filly

    Položka č.: 1079

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 00:20

    katalog, podpis Fr. Dvořáka pod vlastním úv. slovem, vyd. Výstavní síň Lidové demokracie, Praha, 1958, dva dvojlisty v obálce, lehce pomačkané okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Dvořák

    (1920-2015)

    František Tichý (Kresby)

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:04

    kniha, podpis a dedikace na patitulu Fr. Dvořák, vyd. NČSVU, Praha, 1959, obs. velké množství čb. vyobrazení děl Fr. Tichého, brož s obálkou, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • František Dvořák

    (1920-2015)

    Václav Špála

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 15:00

    kniha, podpis a dedikace na tit. listě Fr. Dvořák, vyd. Regulus, Praha, nedat., obs. barevná vyobr. děl V. Špály a fotografický doprovod, malý formát, brož, nestr., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • František Dvořák

    (1920-2015)

    Ilustrace Františka Tichého

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    kniha, podpis a dedikace na patitulu Fr. Dvořák, vyd. NČSVU, Praha, 1965, obs. soupis ilustračního díla a řadu vyobrazení, brož s obálkou, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Dvořák

    (1920-2015)

    Fr. Tichý (soubor 15 vyobrazení)

    Položka č.: 265

    kniha, podpis s věnováním na tit. listě a text Fr. Dvořák, vyd. PressFoto, Praha, nedatováno, fot. Václav Chochola, volné listy v ob., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)