Leoš Konáš
Jablka
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:41
akvarel, tuš, papír, 1981, 18,8 x 22 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Leoš Konáš
Slunce
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:40
akvarel, tuš, papír, 1979, 20,9 x 9,2 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1980, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)